Politechnika Śląska w Gliwicach podpisała umowę z Technische Universitaet Clausthal dotyczącą możliwości uzyskania podwójnego dyplomu (Doppeldiplom) uczelni polskiej i niemieckiej.

Więcej informacji na temat TU Clausthal, kierunków studiów, możliwościach i kosztach utrzymania można uzyskać z prezentacji (pobierz plik PDF).

Koordynatorem programu ze strony TU Clausthal jest Prof. Roman Weber (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), natomiast ze strony Politechniki Śląskiej Profesorowie: Ryszard Białecki i Andrzej J. Nowak.

Dodatkowych informacji można również zasięgnąć w Akademisches Auslandsamt TU Clausthal (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), w Dziale Współpracy z Zagranicą Politechniki Śląskiej, tel. +48 32 237 13 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także u Pani Kingi Biskup (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).