doktorat1W piątek, 23 czerwca 2017 roku o godzinie 12.00 w sali 200 (Sala Rozpraw Doktorskich) w budynku B Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Konarskiego 20 odbyła się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską mgr inż. Michała Palacza.

Temat pracy doktorskiej brzmiał Mathematical modelling of transcritical fluid flow inside a two-phase ejector for refrigeration systems. Promotorem pracy był dr hab. inż. Jacek Smołka, prof. nzw. w Pol. Śl., natomiast na recenzentów zostali powołani: Prof. dr hab. inż. Andrzej Bogusławski z Politechniki Częstochowskiej oraz Prof. dr hab. inż. Dariusz Butrymowicz z Politechniki Białostockiej.

Praca doktorska została wyróżniona przez Radę Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki.