Image 

Supported by 7th Framework Programme, Theme 4, Capacities

Image

Seminarium Współczesne techniki symulacyjne - sposób na minimalizację ryzyka
Seminar Modern simulation techniques - a way of minimizing risk 
www.itc.polsl.pl/semsym

Instytut Techniki Cieplnej oraz REsearch Center for Energy and New Technologies RECENT zaproszają do udziału w Seminarium, w czasie którego specjaliści z krajowych placówek naukowych wygłoszą 8 wykładów przedstawiających możliwości i korzyści, jakie dają współczesne techniki komputerowych symulacji procesów w energetyce i przemysłach związanych z energetyką. Seminarium odbędzie się w dniach 25-26 czerwca 2012 w sali 109C Instytutu Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej, natomiast rejestracja w sali 102C w tym samym budynku.

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  bądź faxem pod numer 32 237 28 72.

 

Udział w Seminarium jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszt przygotowania materiałów szkoleniowych, przerw kawowych, obiadu oraz spotkania towarzyskiego. Koszt zakwaterowania Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Rekomendowany hotel: Dom Gościnny SEZAM, Pszczyńska 89a, tel. 32 237 23 07, cena pokoju 1 os. ze śniadaniem 120 zł (proszę się powołać na Instytut Techniki Cieplnej).